Jdi na obsah Jdi na menu
 


Březen 2009

16. 3. 2009

Tak 10. března mě panička nechala ostříhat, prý jsem byl už plyšový medvídek, tak šlo háro dolů.. Si teď přijdu jak naháč bo co.. ale naštěstí panička není tak krutá a objednala mi kombinézku, aby mi nebyla zima..

Jo a ještě den po tom stříhání, že pojedem na výlet, říkám fajn, tak nákupy, proč ne.. a ejhle, my dojedem do Jihlavy a kam ona mě to neveze, to byla pěkná zrada jako, jeli jsme na veterinu!! ale nic na plat, prej abych nebyl vzteklej, tak jsem dostal injekci na 3 roky a frčeli jsme domů.. Tak jsem trucoval, nechtěl ani mňamku, prostě nic.. ale jak přišel večer, tak jsem se šel k paničce přišmajchlovat a šlo se chrupkat.. =)

Jinak jsem se jako zvážil, ať vím, jestli hubnout nebo ne.. já byhc řekl, že ne, ale doma mají jinej názor.. prej jen co bude hezky, začínáme běhat.. teda spíš jen já, panička si bude ten svůj zadek vozit na kole... bože vidíš tu nespravedlnost..??!!

Dneska, 28. března, bylo móóóóóóóc krásně, proto jsme se šli s paničkou proběhnout ven. Tak jsem se ulítal, že jsem doma vypil misku vodičky a pak jsem ještě běhal na zahrádce. Tam vám bylo věcí po zimě, no samé vůně a já jsem je musel všechny prozkoumat.. To mě tak zmohlo, že jsem se pak najedl a hned šel spát. Zítra, prý pokud bude hezky jako dneska, půjdeme zas na vycházku nebo pojedeme na nedalekou rozhlednu, kde se můžu krásně proběhnout po lese.

Jo a jukněte se na dnešní fotogalerii =)