Jdi na obsah Jdi na menu
 


Narodil jsem se 25. října 2007. Moje mamča se jmenuje Enrieta z Grandorfa a taťka Hippi Santén z Dvojhradí. Ještě jsem měl dvě sestřičky. Jako miminko jsem vážil 16dkg. Paní chovatelka mě pojmenovala Gaston, ale paničce to přišlo jako jméno pro psího obra, a tak mi doma říkají Gambo nebo Gambík..=)

K papání dostavám granulky značky Acana. Jinak mi také chutná taková zelená, šťavnatá dobrota. Myslím, že tomu panička říká paprika nebo jak. Ale to je fuk, hlavní je, že je to k snědku. Potom je ještě mňamka mrkev, rád jí křoupu a přitom si masíruju zoubky. Jinak taky nepohrdnu různými druhy ovoce a psími dobrůtkami.

Panička říká, že jsem chlupatá koule. Všichni když mě poprvé vidí, myslí si, že jsem tak tlustý. Ale není to pravda. Když se podíváte lépe, jsem tak chlupatý!! Panička se také těší, až ze mě bude dělat výstavního frajera a bude mě balíčkovat. To si chuděra mákne. Ale za tu krásu a snad úspěch to prý stojí.. No tak uvidíme. Až budu mít za sebou svoji první výstavu, tak se o tom určitě dozvíte.. Ale zatím jsem ještě mládě a nemám potřebnou srst a ani kolikrát pořádně nechápu, co po mě panička chce.. Ale polepším se - slibuju!!!

Chlupatá koule jsem pořád, ale mládě, to tedy rozhodně ne.. Už mi táhne na rok a půl =)

 

Náhledy fotografií ze složky Rodokmen